راهیابی آنابیز به فینال جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

اخبار

نوشته شده توسط:

استارتاپ آنابیز موفق شد به فینال دهمین دوره جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف (Sharif VC Cup) راه یافته و در جمع ۵ طرح پایانی این رقابت ها قرار گیرد.

جشنواره کارآفرینی و توسعه کسب‌و‌کار شریف در راستای ایجاد عرصه‌ای برای ارائه دستاوردهای علمی، فنی و پژوهشی دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید دانشگاه‌‌ها، کارآفرینان و صاحبان ایده‌‌های کسب‌وکار به منظور تجاری‌سازی ایده‌های برتر در حوزه‌‌های مختلف برگزار می‌‌شود. این جشنواره برای کارآفرینان جوان، صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها که به دنبال یافتن بستری امن و مناسب برای رشد و توسعه‌‌ کسب‌وکارهای نوپایشان هستند، فرصتی ارزشمند و اثرگذار فراهم کرده است.

اختتامیه این جشنواره در تاریخ دوم دی‌ماه ۹۷ برگزار می‌شود. در این برنامه تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی در حضور داوران، سرمایه‌گذاران، اعضای هیات علمی، دانشجویان و سایر فعالان زیست‌بوم کارآفرینی به ارائه می‌پردازند و در نهایت از میان آنها ۳ تیم برتر در هریک از حوزه‌‌های طرح کسب‌وکار و استارت‌آپ انتخاب شده و به آنها جوایز نقدی و غیرنقدی ارائه می‌شود.

تیم اجرائی آنابیز از همه مخاطبین و علاقمندان دعوت می نماید در مراسم اختتامیه این رویداد حضور داشته باشند. برای ثبت نام رایگان در این مراسم اینجا را کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *