کسب مقام نخست دهمین جشنواره کار آفرینی و توسعه کسب و کار (sharif vc cup)

اخبار

نوشته شده توسط:

آنابیز پلتفرم آنلاین خدمات آزمایشگاهی کشور در دهمین جشنواره سراسری کار آفرینی و توسعه ی کسب و کار شریف توانست عنوان نخست را به خود اختصاص دهد.

مراسم اختتامیه دهمین جشنواره سراسری کار آفرینی و توسعه کسب و کار شریف(sharif vc cup) مورخه دوم دی‌ماه ۱۳۹۷ در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف با حضور سرمایه گزاران، اعضای هیئت علمی، دانشجویان و سایر فعالان زیست‌بوم کارآفرینی در دو بخش ایده نوآورانه و استارت آپ ها برگزار و طرح ها در هر سرفصل به طور جداگانه داوری و ارزیابی شد.

همچنین طرح آنابیز توسط هم بیانگذار تیم ارائه گردید،ایشان هدف از پلتفرم آنابیز را چنین بیان کرد: نیاز به آزمون و آنالیز های تخصصی در حوزه های گوناگون به عنوان یکی از اصلی ترین الزامات و نیاز ها در فضای رو به رشد و توسعه صنعتی و علمی کشور است بدین منظور در سال های اخیر در کشور سرمایه‌گذاری زیادی در زمینه خرید تجهیزات پیشرفته و ایجاد آزمایشگاه‌های مختلف صورت گرفته و به دلیل ناکارآمدی سیستم خدمات‌دهی در آزمایشگاه‌ها، محققین، تولید کنندگان، وارد کنندگان و صنعتگران با مشکل مقایسه خدمات، انتخاب هوشمندانه و دسترسی مناسب به سرویسهای آزمایشگاهی مواجه بوده‌اند و همین موضوع سبب به وجود آمدن،عدم توازن در بازارکشور شده است. وی در ادامه ضمن معرفی تیم به بازار مشتریان ،ارزش های پیشنهادی ،مدل کسب و کار ، برنامه بازاریابی و تحلیل رقبا پرداخت.

وی افزود یکی از مهم ترین برنامه های آنابیز، ورود به بازار مرتبط در کشورهای همسایه در سال آینده می باشد ایشان در پایان ارائه خود پاسخگوی سئوالات و ابهامات مطروحه توسط هیئت داوران محترم حاضر در سالن بودند.

تیم‌های راه‌یافته به مرحله نهایی، طرح هاو استارت آپ های خود را ارائه نمودند که از میان آنها ۳ تیم به عنوان تیم های برتر در هریک از حوزه‌‌های طرح کسب‌وکار و استارت‌آپ برگزیده شدند در حاشیه  این مراسم حاضرین داخل سالن  در انتخاب برترین طرح از طریق نظرسنجی پیامکی شرکت کردند که در این بخش نیز آنابیز با کسب بیشترین تعداد آرا به عنوان تیم نخست  برگزیده شد و در پایان آنابیز با آرای داوران و استقبال حاضرین داخل سالن موفق به کسب مقام اول در بین ۵ طرح نهایی در دهمین جشنواره شریف گردید که  ۵۰میلیون ریال جایزه نقدی دریافت کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *