آزمایشگاه ها

درخواست ثبت آزمایشگاه جدید

همه آزمایشگاه ها

آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

آزمایشگاه سامانه های الکترونیکی و هوشمند جهاد دانشگاهی صنعتی شریف

تهران / تهران

0
آزمون

0
تجهیز

مشاهده
کیمیای ناب تجزیه

کیمیای ناب تجزیه

شرکت کیمیای تجزیه با هدف خدمت رسانی و ارائه مشاوره به صنایع و پژوهشگران در زمینه آنالیز مواد در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید. این شرکت با فراهم نمودن شرایط و تجهیزات پرسنلی لازم، موفق به دریافت گواهینامه آزمایشگاه همکار از سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان غذا و دارو و سازمان حفاظت محیط زیست گردید. هم اکنون این شرکت به عنوان شرکت دانش بنیان در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی به عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درآمده است. بخش آموزشگاه شرکت کیمیای ناب تجزیه به عنوان همکار سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان غذا و دارو به آموزش‌های تخصصی مورد نیاز دانشجویان، مسئولین فنّی، مدیران کنترل کیفیت و سایرین می‌پردازد. تولید مواد استاندارد و وسایل مصرفی آزمایشگاهی مطابق با استانداردهای بین المللی از دیگر فعالیت‌های شرکت کیمیای ناب تجزیه می‌باشد.

البرز / کرج

2
آزمون

4
تجهیز

مشاهده
نمونه آزمای ماد

نمونه آزمای ماد

آزمایشگاه نمونه آزمای ماد در سال 1382 با کسب مجوز بهره برداری از آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو وزارت بهداشت تاسیس شد و تاکنون در آنالیز و کنترل کیفی، آموزش و فعالیت های تحقیقاتی و مشاوره ای در حوزه دامنه عملکرد مواد غذایی و فلزات سنگین مشغول به کار است. لازم به ذکر است که این آزمایشگاه در 3 بخش آزمایشگاه میکروبیولوژی و ضدعفونی کننده ها، آزمایشگاه فیزیکوشیمی و آزمایشگاه آنالیز دستگاهی مجهز به HPLC, GC , AAS فعالیت می کند. شایان ذکر است که آزمایشگاه ماد در مسیر استقرار استاندارد ISO/IEC 17025 در شرف کسب گواهی این استاندارد از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI می باشد. همچنین دامنه عملکرد آرایشی و بهداشتی نیز در حال اضافه شدن به دامنه فعالیت این آزمایشگاه از سوی آزمایشگاه مرجع غذا و دارو وزارت بهداشت می باشد. افتخار ما، صحت و دقت نتایج آزمون ما می باشد.

تهران / تهران

20
آزمون

7
تجهیز

مشاهده
دانا ژن پژوه

دانا ژن پژوه

شرکت دانش بنیان دانا ژن پژوه از سال 1390 فعالیت تخصصی و حرفه ای خود را در زمینه ملکولی زیر نظر سازمان غذا و دارو و اداره کل استاندارد تهران آغاز کرده است و تا امروز به موفقیت های قابل توجهی در این زمینه دست یافته است و با داشتن پرسنل متخصص نهایت سعی خود را در برآورده شدن خواسته های جامعه انجام میدهد.

تهران / تهران

13
آزمون

8
تجهیز

مشاهده
نوین آزما پور ایرانیان پیشگام

نوین آزما پور ایرانیان پیشگام

آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد و غذا و دارو متخصص در آزمون های شیمیایی و میکروبی مواد غذایی

البرز / کرج

12
آزمون

14
تجهیز

مشاهده
آزمایشگاه مرکزی - دانشگاه علم و صنعت ایران

آزمایشگاه مرکزی - دانشگاه علم و صنعت ایران

آزمایشگاه مرجع مرکزی دانشگاه علم وصنعت ایران با انگیزه یکپارچه سازی تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی مورد نیاز جامعه دانشگاهی و مراکز صنعتی، در سال 1393 تحت نظارت معاونت پژوهشی دانشگاه افتتاح گردید. آزمایشگاه در حال حاضر به ارائه خدمات در زمینه آزمون های آزمایشگاهی به اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تكمیلی دانشکده های دانشگاه علم وصنعت ایران و همچنین سایر دانشگاه ها و صنایع کل سطح کشور مشغول می باشد. آزمایشگاه مرجع مرکزی با در اختیار داشتن کادر متخصص متشکل از کارشناسان و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران بر اساس آیین نامه مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می کند و از این رو تعرفه خدمات انجام آزمایش ها پس از تصویب در شورای راهبردی آزمایشگاه مرکزی اجرایی شده است. لازم به ذکر است به منظور تبادل هر چه بیشتر بین دانشگاهی و نیز ارتباط موثرتر جامعه علمی کشور، تخفیف تعرفه برای جامعه دانشگاهی تخصیص داده شده است. در حال حاضر آزمایشگاه مرجع مركزی دانشگاه با در اختیار داشتن دستگاه های بروز و دقیق زیر، آماده خدمت رسانی به محققین دانشگاه ها و صنایع كشور می باشد.

تهران / تهران

49
آزمون

20
تجهیز

مشاهده
مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی، در شهریورماه 1396 توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو تاسیس گردید و با مستقرنمودن تجهیزات ساخت و تولید نانو در محل خود، در قالب شش پلتفرم نانومواد، نانوکامپوزیت پلیمری، نانوکویتاسیون، نانوالیاف و پلاسمای سرد و در مقیاس آزمایشگاهی و نیمه صنعتی، فعالیت می کند.

تهران / تهران

39
آزمون

0
تجهیز

مشاهده
سورن تک توس

سورن تک توس

آزمایشگاه تحقیقاتی و خدماتی سورن تک توس ، با دریافت مجوز بعنوان آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت و، درمان و آموزش پزشکی و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران خدمات خود را در زمینه کنترل مواد غذایی و فرآورده های بیولوژیک با روشهای استاندارد و بیوتکنولوژیک ارائه می نماید. در این راستا علاوه بر خدمات ، نسبت به انجام پروژه های تحقیقاتی و ارائه پایان نامه های دانشجویی نیز فعالیت خود را گسترش داده است.

خراسان‌رضوی / مشهد

21
آزمون

11
تجهیز

مشاهده
مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته

مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته

مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته به‌عنوان اولین مرکز خصوصی در حوزه مهندسی بافت و نانوتکنولوژی درایران، فعالیت‌های خود را از سال 1383 به‌طور رسمی آغاز نمود. گرچه درحال حاضر عمده فعالیت‌های این مرکز در قالب طرح‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی می‌باشد؛ ولی اهداف کلان و بلند‌مدت شرکت دستیابی به محصولات کاربردی جهت ترمیم و بازسازی بافت‌های آسیب‌دیده می‌باشد. به‌دلیل چند‌نظمی بودن رشته مهندسی بافت، موفقیت استراتژی‌های مربوطه، نیازمند حضور و همکاری نزدیک متخصصان از حوزه‌های مختلف علوم می‌باشد. جهت نیل به این هدف مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته با جذب نخبگان علمی و صنعتی از حوزه‌های مختلف شامل علوم پایه، پزشکی، فنی و مهندسی و با ورود به عرصه فناوری‌های نوین به‌ویژه فناوری نانو و زیست‌فناوری، تلاش گسترده‌ای را در جهت ارتقاء علمی کشور در این حیطه آغاز کرده است. درحال حاضر پروژه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته از طریق تعامل بین سه گروه پژوهشی نانوتکنولوژی و مهندسی بافت، بیولوژی مولکولی و مهندسی ژنتیک و گروه سلول‌های بنیادی صورت می‌پذیرد.

تهران / تهران

98
آزمون

2
تجهیز

مشاهده
آزمایشگاه ایساتیس صدرا

آزمایشگاه ایساتیس صدرا

آزمایشگاه تخصصی فیزیکی مکانیکی و شیمیایی طبق استانداردهای معتبر در زمینه های مواد معدنی،مصالح ساختمانی، مصالح راهسازی،مغزه گیری، طرحهای اختلاط بتن و آسفالت، تستهای غیرمخرب اولتراسونیک بتن و جوش، حفاری و مطالعات ژئوتکنیک خاک، دوره های آموزشی تخصصی آزمایشگاهی برای مدیران و کارشناسان کیفیت، تدوین استاندارد کارخانه ای برای واحد های تولیدی، ارایه نرم افزارهای تخصصی

البرز / کرج

0
آزمون

1
تجهیز

مشاهده