آزمایشگاه ها

درخواست ثبت آزمایشگاه جدید

شهر: تهران

نمونه آزمای ماد

نمونه آزمای ماد

آزمایشگاه نمونه آزمای ماد در سال 1382 با کسب مجوز بهره برداری از آزمایشگاه مرجع کنترل غذا و دارو وزارت بهداشت تاسیس شد و تاکنون در آنالیز و کنترل کیفی، آموزش و فعالیت های تحقیقاتی و مشاوره ای در حوزه دامنه عملکرد مواد غذایی و فلزات سنگین مشغول به کار است. لازم به ذکر است که این آزمایشگاه در 3 بخش آزمایشگاه میکروبیولوژی و ضدعفونی کننده ها، آزمایشگاه فیزیکوشیمی و آزمایشگاه آنالیز دستگاهی مجهز به HPLC, GC , AAS فعالیت می کند. شایان ذکر است که آزمایشگاه ماد در مسیر استقرار استاندارد ISO/IEC 17025 در شرف کسب گواهی این استاندارد از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران NACI می باشد. همچنین دامنه عملکرد آرایشی و بهداشتی نیز در حال اضافه شدن به دامنه فعالیت این آزمایشگاه از سوی آزمایشگاه مرجع غذا و دارو وزارت بهداشت می باشد. افتخار ما، صحت و دقت نتایج آزمون ما می باشد.

تهران / تهران

0
آزمون

7
تجهیز

مشاهده
دانا ژن پژوه

دانا ژن پژوه

شرکت دانش بنیان دانا ژن پژوه از سال 1390 فعالیت تخصصی و حرفه ای خود را در زمینه ملکولی زیر نظر سازمان غذا و دارو و اداره کل استاندارد تهران آغاز کرده است و تا امروز به موفقیت های قابل توجهی در این زمینه دست یافته است و با داشتن پرسنل متخصص نهایت سعی خود را در برآورده شدن خواسته های جامعه انجام میدهد.

تهران / تهران

13
آزمون

8
تجهیز

مشاهده
آزمایشگاه مرکزی - دانشگاه علم و صنعت ایران

آزمایشگاه مرکزی - دانشگاه علم و صنعت ایران

آزمایشگاه مرجع مرکزی دانشگاه علم وصنعت ایران با انگیزه یکپارچه سازی تجهیزات و امکانات آزمایشگاهی مورد نیاز جامعه دانشگاهی و مراکز صنعتی، در سال 1393 تحت نظارت معاونت پژوهشی دانشگاه افتتاح گردید. آزمایشگاه در حال حاضر به ارائه خدمات در زمینه آزمون های آزمایشگاهی به اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و پژوهشگاه ها، دانشجویان و پژوهشگران تحصیلات تكمیلی دانشکده های دانشگاه علم وصنعت ایران و همچنین سایر دانشگاه ها و صنایع کل سطح کشور مشغول می باشد. آزمایشگاه مرجع مرکزی با در اختیار داشتن کادر متخصص متشکل از کارشناسان و اعضای هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران بر اساس آیین نامه مصوب وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می کند و از این رو تعرفه خدمات انجام آزمایش ها پس از تصویب در شورای راهبردی آزمایشگاه مرکزی اجرایی شده است. لازم به ذکر است به منظور تبادل هر چه بیشتر بین دانشگاهی و نیز ارتباط موثرتر جامعه علمی کشور، تخفیف تعرفه برای جامعه دانشگاهی تخصیص داده شده است. در حال حاضر آزمایشگاه مرجع مركزی دانشگاه با در اختیار داشتن دستگاه های بروز و دقیق زیر، آماده خدمت رسانی به محققین دانشگاه ها و صنایع كشور می باشد.

تهران / تهران

49
آزمون

20
تجهیز

مشاهده
مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی (ICAN)

مرکز صنعتی سازی نانوفناوری کاربردی، در شهریورماه 1396 توسط ستاد ویژه توسعه فناوری نانو تاسیس گردید و با مستقرنمودن تجهیزات ساخت و تولید نانو در محل خود، در قالب شش پلتفرم نانومواد، نانوکامپوزیت پلیمری، نانوکویتاسیون، نانوالیاف و پلاسمای سرد و در مقیاس آزمایشگاهی و نیمه صنعتی، فعالیت می کند.

تهران / تهران

39
آزمون

0
تجهیز

مشاهده
مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته

مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته

مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته به‌عنوان اولین مرکز خصوصی در حوزه مهندسی بافت و نانوتکنولوژی درایران، فعالیت‌های خود را از سال 1383 به‌طور رسمی آغاز نمود. گرچه درحال حاضر عمده فعالیت‌های این مرکز در قالب طرح‌ها و پروژه‌های تحقیقاتی می‌باشد؛ ولی اهداف کلان و بلند‌مدت شرکت دستیابی به محصولات کاربردی جهت ترمیم و بازسازی بافت‌های آسیب‌دیده می‌باشد. به‌دلیل چند‌نظمی بودن رشته مهندسی بافت، موفقیت استراتژی‌های مربوطه، نیازمند حضور و همکاری نزدیک متخصصان از حوزه‌های مختلف علوم می‌باشد. جهت نیل به این هدف مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته با جذب نخبگان علمی و صنعتی از حوزه‌های مختلف شامل علوم پایه، پزشکی، فنی و مهندسی و با ورود به عرصه فناوری‌های نوین به‌ویژه فناوری نانو و زیست‌فناوری، تلاش گسترده‌ای را در جهت ارتقاء علمی کشور در این حیطه آغاز کرده است. درحال حاضر پروژه‌ها و طرح‌های تحقیقاتی مرکز تحقیقات فناوری بن‌یاخته از طریق تعامل بین سه گروه پژوهشی نانوتکنولوژی و مهندسی بافت، بیولوژی مولکولی و مهندسی ژنتیک و گروه سلول‌های بنیادی صورت می‌پذیرد.

تهران / تهران

98
آزمون

2
تجهیز

مشاهده
مرکز مهندسی و ساخت جاذب ها و کاتالیست های جاذب پژوهشگده توسعه صنایع شیمیایی ایران

مرکز مهندسی و ساخت جاذب ها و کاتالیست های جاذب پژوهشگده توسعه صنایع شیمیایی ایران

خدمات فنی و مهندسی: انجام خدمات مهندسی (طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی، مشاوره) تجاری سازی یافته های پژوهشی در زمینه ساخت جاذب ها و کاتالیست های جامد انجام خدمات تخصصی آنالیز کیفی انواع مواد متخلخل، نانوساختار، جاذب ها، کاتالیست ها همکاری در تدوین دانش فنی تهیه انواع کاتالیست ها و جاذب های مورد نیاز در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

تهران / تهران

1
آزمون

1
تجهیز

مشاهده
کروماتوگرافی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران

کروماتوگرافی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران

اندازه‌گيري تركيبات آلـي و آناليز آلاينده هاي آلـي به روشهاي كروماتوگرافي (...,TPHs,PAHs,PCBs,MTBE,POPs,BTEX)، اندازه‌گيري تركيبات آلـي فرار به روش GC-MS-Headspace Analyzer اندازه گيري مايكوتوكسين ها ، آفلاتوكسين ها وسایر سموم قارچی به روش HPLC-FLD اندازه‌گيري باقي‌مانده داروها در فرآورده‌هاي خام دامي به روشهاي کروماتوگرافي

تهران / تهران

14
آزمون

0
تجهیز

مشاهده
نفت پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران

نفت پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران

انجام آزمونهاي فيزيكوشيمياي فرآورده هاي نفتی (دانسیته، ویسکوزیته، نقطه انجماد، نقطه ریزش، نقطه اشتعال، خوردگی و ....) تقطير جزء به جزء در فشار اتمسفرنمونه های نفتی آزمونهاي شناسايي و تعيين ماهيت انواع حلالهای آلی و فرآورده های نفتی به روش GC-MS اندازه گیری بنزن و سایر ترکیبات آروماتیک در انواع فرآورده های نفتی به روش GC-MS اندازه گیری هیدروکربنهای آروماتیک چند حلقه اي در فرآورده های نفتی به روش GC-MS اندازه گیری هیدروکربنهای اولفینی در فرآورده های نفتی به روش GC-MS اندازه گیری و تعیین درصد ترکیبات PONA در فرآورده¬های نفتی به روش GC-MS اندازه گیری ترکیبات اکسیژن دار (الکلها، استرها و... )در فرآورده¬های نفتی به روش GC-MS اندازه گیری گوگرد در نمونه های آلی و نفتی به روش X-Ray اندازه گیری صمغ موجود در فرآورده های نفتی ( تست Gum) آزمون تست نقطه قطره ای شدن گریس انجام آزمونهای تعیین ماهیت انواع روغن صنعتی

تهران / تهران

15
آزمون

0
تجهیز

مشاهده
اسپکتروسکوپی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران

اسپکتروسکوپی پژوهشکده توسعه صنایع شیمیایی ایران

مركز خدمات تخصصي آناليز شيميايي پژوهشكده توسعه صنايع شيميايي جهاد دانشگاهي، با در اختيار داشتن آزمايشگاههاي مجهز به تجهيزات مدرن آناليز دستگاهي و پرسنل متخصص، مجرب و آموزش ديده به صورت كاملاً تخصصي در زمينه‌هاي مختلف از جمله آناليز آلاينده‌هاي آلي، باقيمانده سموم دفع آفات نباتي، مايكوتوكسين‌ها، آفلاتوكسين‌ها، آنيونها، آلاينده هاي فلزي و كاتيونها، مواد مؤثره، اسانسهاي گياهي، ويتامينها و آزمون‌هاي فيزيكو شيميايي در نمونه هاي مختلف از جمله محصولات كشاورزي، نمونه‌هاي بيولوژيکي و بافتهاي جانوري، مواد غذايي، غذاي دام و طيور، آب و پساب، فاضلاب، خاك و رسوب، كود شيميايي، مواد شيميايي، نفت و پتروشيمي و... فعاليت مي‌نمايد

تهران / تهران

15
آزمون

2
تجهیز

مشاهده
آنابیز

آنابیز

آنابیز با همکاری تعدادی از آزمایشگاه های برتر کشور بنا دارد حسب نیاز متقاضیان خدمات آزمایشگاهی برخی از آزمون های پرکاربرد در حوزه های مختلف را در قالب پکیج هایی متشکل از چند آزمون وابسته، با قیمت هایی بسیار مناسب برای کاربران خود ارائه نماید.

تهران / تهران

1
آزمون

0
تجهیز

مشاهده