آزمایشگاه ها

درخواست ثبت آزمایشگاه جدید

استان: البرز

کیمیای ناب تجزیه

کیمیای ناب تجزیه

شرکت کیمیای تجزیه با هدف خدمت رسانی و ارائه مشاوره به صنایع و پژوهشگران در زمینه آنالیز مواد در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید. این شرکت با فراهم نمودن شرایط و تجهیزات پرسنلی لازم، موفق به دریافت گواهینامه آزمایشگاه همکار از سازمان ملی استاندارد ایران، سازمان غذا و دارو و سازمان حفاظت محیط زیست گردید. هم اکنون این شرکت به عنوان شرکت دانش بنیان در زمینه ارائه خدمات آزمایشگاهی به عضویت شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درآمده است. بخش آموزشگاه شرکت کیمیای ناب تجزیه به عنوان همکار سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان غذا و دارو به آموزش‌های تخصصی مورد نیاز دانشجویان، مسئولین فنّی، مدیران کنترل کیفیت و سایرین می‌پردازد. تولید مواد استاندارد و وسایل مصرفی آزمایشگاهی مطابق با استانداردهای بین المللی از دیگر فعالیت‌های شرکت کیمیای ناب تجزیه می‌باشد.

البرز / کرج

2
آزمون

4
تجهیز

مشاهده
نوین آزما پور ایرانیان پیشگام

نوین آزما پور ایرانیان پیشگام

آزمایشگاه همکار سازمان استاندارد و غذا و دارو متخصص در آزمون های شیمیایی و میکروبی مواد غذایی

البرز / کرج

12
آزمون

14
تجهیز

مشاهده
ایساتیس صدرا

ایساتیس صدرا

آزمایشگاه تخصصی فیزیکی مکانیکی و شیمیایی طبق استانداردهای معتبر در زمینه های مواد معدنی،مصالح ساختمانی، مصالح راهسازی،مغزه گیری، طرحهای اختلاط بتن و آسفالت، تستهای غیرمخرب اولتراسونیک بتن و جوش، حفاری و مطالعات ژئوتکنیک خاک، دوره های آموزشی تخصصی آزمایشگاهی برای مدیران و کارشناسان کیفیت، تدوین استاندارد کارخانه ای برای واحد های تولیدی، ارایه نرم افزارهای تخصصی

البرز / کرج

0
آزمون

1
تجهیز

مشاهده
پژوهشگاه مواد و انرژی

پژوهشگاه مواد و انرژی

پژوهشگاه مواد و انرژی یکی از پژوهشگاه‌های مستقل و زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران است. این پژوهشگاه از چهار پژوهشکده سرامیک، نیمه هادی‌ها، انرژی و پژوهشکده فناوری نانو و مواد پیشرفته تشکیل شده‌است كه در ۱۲ گروه تخصصی به فعالیت های تحقیقاتی در زمینه های مرتبط با مواد و انرژی می پردازند. این پژوهشگاه هم اکنون با توجه به اهداف برنامه‌های توسعه اقتصادی و اجتماعی كشور، همكاری گسترده‌ای با دانشگاه‌ها، مراكز تحقیقاتی، صنایع، موسسات اجرایی بخش دولتی و بخش خصوصی برقرار کرده است.

البرز / کرج

0
آزمون

0
تجهیز

مشاهده
Error
Whoops, looks like something went wrong.