آزمایشگاه ها

درخواست ثبت آزمایشگاه جدید

استان: خراسان‌رضوی

تستا مشهد

تستا مشهد

شرکت آزمایشگاه کنترل کیفی تستا در سال 1384 با موضوع تاسیس احداث، اجرا، راه اندازی و مدیریت آزمایشگاه های مرجع آزمون و کالیبراسیون و ممیزی به منظور کنترل کیفیت و تضمین ایمنی مواد غذایی، بهداشتی، آرایشی و دارویی اعم از مصارف انسانی یا حیوانی و نانو بیوتکنولوژی ، تدوین استانداردها و همچنین اخذ نمایندگی از موسسات بین المللی و بازرسی و نمونه برداری از واحد ها و اماکن تولید، عرضه، صادر و وارد کننده کلیه کالا ها و محصولات از اخذ مجوزهای لازم به ثبت رسید و شروع به فعالیت نموده است.

خراسان‌رضوی / مشهد

8
آزمون

1
تجهیز

مشاهده
سورن تک توس

سورن تک توس

آزمایشگاه تحقیقاتی و خدماتی سورن تک توس ، با دریافت مجوز بعنوان آزمایشگاه همکار وزارت بهداشت و، درمان و آموزش پزشکی و اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران خدمات خود را در زمینه کنترل مواد غذایی و فرآورده های بیولوژیک با روشهای استاندارد و بیوتکنولوژیک ارائه می نماید. در این راستا علاوه بر خدمات ، نسبت به انجام پروژه های تحقیقاتی و ارائه پایان نامه های دانشجویی نیز فعالیت خود را گسترش داده است.

خراسان‌رضوی / مشهد

21
آزمون

11
تجهیز

مشاهده
پر طاووس مشهد

پر طاووس مشهد

پژوهش و نوآوری در شیشه و سرامیک این موسسه با بهترین و پیشرفته ترین تجهیزات آزمایشگاهی و تحقیقاتی در خدمت توسعه و پیشرفت صنایع کشور و ارائه خدمات به محققین ، دانشجویان و پژوهشگران کشور می باشد

خراسان‌رضوی / مشهد

0
آزمون

8
تجهیز

مشاهده
Error
Whoops, looks like something went wrong.