پروفایل آزمایشگاه متالورژی پژوهشکده سامانه های حمل و نقل فضایی

user

آزمون ها

شرایط خاص هزینه زمان ارزیابی (تقریبی)
آزمون در دمای زیر 70- درجه سانتی گراد 1000000 ریال زمان تقریبی (پس از تایید سفارش مشخص خواهد شد) سفارش
آزمون در دمای غیر محیط تا 70- درجه سانتی گراد 600000 ریال زمان تقریبی (پس از تایید سفارش مشخص خواهد شد) سفارش
آزمون در دمای محیط 450000 ریال زمان تقریبی (پس از تایید سفارش مشخص خواهد شد) سفارش
شرایط خاص هزینه زمان ارزیابی (تقریبی)
آزمون کشش در دمای غیر محیط 4500000 ریال زمان تقریبی (پس از تایید سفارش مشخص خواهد شد) سفارش
کشش در دمای محیط ضخامت بیش از 30میلی متر و میلگرد سایز 28به بالا 1400000 ریال زمان تقریبی (پس از تایید سفارش مشخص خواهد شد) سفارش
کشش در دمای محیط ضخامت 15 تا 30میلی متر و میلگرد سایز20تا 28 950000 ریال زمان تقریبی (پس از تایید سفارش مشخص خواهد شد) سفارش
کشش در دمای محیط تا ضخامت 15 میلی متر و میلگرد سایز20 550000 ریال زمان تقریبی (پس از تایید سفارش مشخص خواهد شد) سفارش

دستگاه ها و تجهیزات

نام دستگاه توضیح
equipment دستگاه تست کشش 60 تن علاوه بر قابلیت انجام انواع تست کشش(نمونه های ماشین کاری شده، میلگرد، سیم بکسل و ...)، این دستگاه توانایی انجام تست proof load برای پیچ ها و مهره ها را نیز دارد.
equipment دستگاه تست کشش علاوه بر انجام تست کشش در دمای محیط، این دستگاه قابلیت انجام آزمون کشش گرم تا 1100C،آزمون فشار،آزمون خمش سه نقطه ای و آزمون نیک بریک را دارد.
equipment دستگاه تست ضربه چارپی این دستگاه قابلیت انجام آزمون ضربه از دمای محیط تا 196- درجه سانتیگراد و تا توان بیشینه 300 ژول را دارد.
equipment دستگاه سختی سنج راکول B و C
equipment دستگاه سختی سنج ویکرز و برینل این دستگاه قابلیت انجام تست سختی سنجی به روش ویکرز در سه نیروی 5،10 و 30 کیلوگرم و آزمون سختی سنجی به روش برینل در نیروی 30 کیلوگرم را دارد.

درباره آزمایشگاه

این آزمایشگاه که سابقاً به نام آزمایشگاه پژوهشکده مهندسی جهاد و نیز بخش متالورژی این آزمایشگاه به نام آزمایشگاه مواد کاران در میان صاحبان صنایع و پژوهشگران کشور شناخته میشده است، یکی از با سابقه ترین مجموعه های آزمایشگاهی کشور است که در سال 1365 تاسیس گردیده است. این آزمایشگاه در سال 1387 موفق به اخذ گواهینامه ISO/IEC 17025 از موسسه DAR آلمان گردید که آزمایشگاه آزمونهای غیر مخرب به عنوان اولین آزمایشگاه تأیید صلاحیت شده خاورمیانه تحت این استاندارد شناخته میشود. همچنین این آزمایشگاه علاوه بر داشتن گواهینامه صلاحیت استاندارد ISO/IEC 17025از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران، دارای گواهینامه تأیید صلاحیت از سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان آزمایشگاه همکار این سازمان بوده و عضو شبکه آزمایشگاهی فناوریهای راهبردی کشور میباشد. این آزمایشگاه با مجموعه های مختلف صنعتی و پژوهشی از جمله صنایع هوا و فضا، نفت و گاز، پتروشیمی، نیروگاهی، کشتی سازی، خودرو، صنایع ریلی و طیف وسیعی از تولید کنندگان مواد مصرفی جوشکاری و شرکتهای بازرسی شخص سوم ایرانی و خارجی همکاری نزدیک و مستمر دارد.


موقعیت جغرافیایی

استان : ‌تهران شهر : تهران

نظر کاربران

نظری برای این آزمایشگاه ثبت نشده است.


ثبت نظر جدید

Error
Whoops, looks like something went wrong.